Moda / Kadın Modası

Zara Çanta Modelleri 2012

By Sassy Girl |  2 Yorum

Zara farklı alanlardaki üretimleriyle kadınların hayatında büyük bir önem oluşturmuş ve her evin dolabında yerini almıştır. Zara 2012 Yeni yılında birbirinden şık gösterişli ve renkli deri çanta modelleriyle takipcilerinin merağını gidermek adına çeşitli tasarımlarıyla kadinay.net sitemizde paylaştığımız temsili resimler Zara 2012 çanta modellerini sizlerin beğenisine sunacağız. Aksasuarlar arasında herzaman baş rollerde yer alan Çanta geçmişten günümüze kadar farklı tarz ve modellerle tüketicinin tercihi olmuştur. Şimdi sizinle paylaşacağımız modeller ise 2012 yılında Moda olarak düşünülen tarzda üretimlerdir. Sizi aşağıda paylaştığımız temsili resimler ile başbaşa bırakıyoruz. Herşey sizin için Www.Kadinay.Net Kadına Dair Herşey..

2 Yorum

 1. Asiye ARDIÇ

  12 Kasım Cumartesi 2011 11:11

  ZARA en sevdiğim markalar arasında.Çantalar harika tek kelimeyle herkesin emeğine sağlık.Ben birşey öğrenmek istiyorum.Bulunduğum şehirde zara mağazası yok ve internet üzerinden alışveriş yapmak isityorum,eğer böyle bir satış sözkonusu ise bir mail atıp bilgilendirmenizi rica ediyorum.İyi günler.

  • admin

   12 Kasım Cumartesi 2011 12:40

   Merhaba Asiye Hanım: Sitemizde yayınlanan konular sadece kullanıcıyı bilgilendirme adına yapılmış paylaşımlardır. Satış söz konusu değildir. İlginiz için tşk ederim..

 

Yorum Yazın...