Uzman Doktorlar / Dr. Ömer Coşkun

Ömer Coşkun Boy Uzatma-Kilo Alma-Zayıflama Kürleri

By  |  5 Yorum

Dr Ömer Coşkun, en çok merak edilen konulardan bir tanesi olan, boy uzatma üzerine hazırlamış olduğu kürünü ''İkballe Şifalı Yemekler'' programında halkın arz ve talebi üzerine seyirci ile paylaştı. Uzun boylu olmak, beslenmeyle direkt ilişkili bir durumdur. Ruşeym, kemik gelişimi ve sağlık açısından, çok yararlıdır. Her yaş grubunun, rahatlıkla kullanabileceği ruşeym (buğday özü), çocuklarda, günde 1 kaşık; 15 yaş üzerinde olanlara için ise günde 3 kaşık, tüketilebilir. 21 yaşına kadar boy uzamasına yardımcı olan bugday özünün yanı sıra, boy otuda kullanılabilir. Boy otu yenilerek tüketilir, yağı ise, eklem yerlerine ve topuklara sürülerek işlem tamamlanır. GEREKLİ MALZEMELER : * 1tatlı kaşığı karabiber, * 1tatlı kaşığı cemen otu, yani boy otu * Hakiki sızma zeytin yağı.

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Karabiberi ve Çemen otunu zeytinyağının içine atıp iyice karıştırın.. Daha sonra en az 5 gün bu karışımı dinlendirin. 5. günün sonunda, kürü çocuklarınızın ve büyümekte olan gençlerin eklem yerlerine gece sürüp sabaha kadar bekletin. Sabah kalktığınızda, eklem yerlerine sarmış olduğunuz kürü çıkarın. Fakat bölgeyi yıkamayın. Bu işlemi, 5 gece aynı işlemleri tekrar ederek yapmalısınız.
ÖMER COŞKUN KİLO ALMA 1 tatlı kaşığı ısırgan tohumu, 1 tatlı kaşığı bal ile karıştırılarak, yemeklerden sonra yenir. Kilo almak isteyenler için, müthiş bir tariftir.
ÖMER COŞKUN ZAYIFLAMA İkballe şifalı yemekler programına, konuk olarak katılan Ömer coşkun, zayıflamak ve kilo almak isteyenler için, doğanın mucizesi bitkilerle yapabileceğiniz bitkisel kür tarifleri veriyor. Aman dikkat edelim, kulak kabartalım bu kürlere. İşte zayıflamayı ve kilo almayı sağlayan mucize bitki çörekotu, kullanım şekilleri ile, zayıflamak isteyenlere kilo verdiriyor. Kilo almak isteyenleri ise, şişmanlatıyor. Bu öneriler;
ÖMER COŞKUN ZAYIFLAMA 1 tatlı kaşığı Çörekotu, yemeklerden 30 dakika önce yenir. Zayıflamak için çok faydalıdır.

5 Yorum

 1. azad

  2 Haziran Çarşamba 2010 08:46

  bu gerçek mi ona göre yapalım :D

 2. buse

  25 Aralık Cumartesi 2010 19:04

  qerçekten kilo alabilir miyim?

 3. fikrican diyor ki

  15 Mayıs Pazar 2011 07:55

  çok zayıfım kilo almak istiyorum

 4. bejné

  1 Ekim Cumartesi 2011 09:50

  boy uzama kürünü gece yatarken neyle sarabilriz acaba lütfen cvp :D

 5. imer can

  20 Aralık Cumartesi 2014 23:05

  11 yasindayim boy 1 45 kilom 54 cok hizli kilo aliyorum ne yapabilirim lutfen yardim edinn

 

Yorum Yazın...