Galeri / Videolar

Erkekler saçlarını kendileri nasıl şekillendirebilir? Video Anlatım

By  |  1 Yorum

 

Erkekler kendi saçlarına şekil verirken çeşitli ürünlerden yardım alabilirler. Ama öncelikli olarak saçı yıkadıktan sonra ayna karşısında nasıl bir şekle sahip olmak istediklerine karar vermeleri gerekir. Elleriyle şekil verdikten sonra en güzel şekli bulacaklardır.

Saç kesimi hangi yönde ve hangi boyda olursa olsun elle ve fönle saçı kurutmak en doğal ve en kalıcı şekli vermektedir. Ama saçları dalgalı ise ve düz saç istiyorsa kısa saçlı bir erkekse eğer saçlarını fırça ile sağa sola şekillerle kurutarak ve saçlarının ön kısımlarına özellikle düz fön çekerek şekil verebilir. Ve saçlarının üst kısımlarına jöle sprey gibi bir ürün kullanabilir.

En belirgin şekillerden bir tanesi saçın yanlarının geriye doğru sıkı yapıştırılmış olmasıdır. Bunun için sert jöle yeterli olacaktır. Ve sert sprey yeterli olacaktır. Bu ürün sürüldükten sonrada fön tutularak da o bölgeyi sertleştirip ve tutucu hale getirebilirler.

Genel olarak bu sene erkek trendlerinde kirli sakal ve ıslak görüntülü saç var. Kısa üç numara öne taranmış saçlar bu sene en popüler saç modellerindendir. Saçlar ne kadar kısa olursa şekillendirilmesi o kadar kolay olur.

Erkekler saç şekillendirmek için ne kullanırlarsa kullansınlar akşam mutlaka saçlarını yıkamalıdır. Ve dökülme önleyici ürünlerle saçlarının bakımını desteklediklerinde en güzel şekillere kolayca ulaşabilirler.

1 Yorum

  1. erdii

    16 Ağustos Pazar 2015 16:51

    benım bunlara ıhtyacım yok benım saclarım dogustan şekıllı zatenn

 

Yorum Yazın...