Güzellik / Makyaj

Ünlülerin Dudak Göz Cilt Makyaj Örnekleri

By  |  0 Yorum

Dudak Makyajı
Dudaklarda ya bej renkte ya da kırmızı tonlarıyla iddialı bir görünüm yaratılıyor. Dudakların mükemmel birer yay gibi ortaya çıkmasını sağlayan büyüleyici renler de dikkate değer. Soluk ten üzerine uygulanan kadifemsi vurgular, koyu renk dudaklarla tam bir tezat görüntü oluştururken, mat dokulu şarap renkleriyle abartısız ve özgüvenli bir görünüm elde ediliyor. Oryantal esintili yüzlerin odak noktasını, mürdüm renkleri oluşturuyor. Dudaklar, boyama yoluyla küçültülerek ağzın yüzde kapladığı alan azaltılarak, görünümün porselen bebeğe benzemesi sağlanıyor.

 

sigara-cilt


CİLT VE YANAKLAR
Kusursuz cilt, sonbahar kış sezonunun temelini oluşturuyor. Son derece temiz, sade bir makyajla tamamlanmış cilt karşımıza çıkıyor. Kayısı, gül ve deve tüyü allıklar yüze sağlıklı bir ışıltı verirken, özellikle alın, yanaklar ve burun kemiğine sürülen gölgeler, yüze nemli bir aydınlık katıyor. Ciltte en doğal renkler kullanılarak, çok hafif bir dudak parlatıcısı uygulanarak kır hayatının en güzel örneği veriliyor. Cilt, aydınlık, sağlıklı, sportif ve ışıltırı görünüyor.

 

sigara-ciltGÖZLER
Gözlerde gece mavisi, çikolata, siyah ve mor renkler hakim. Dumanlı gözlere fazladan bir pırıltı veriliyor ve en iddialı görünümleri koyu sonbahar renkleriyle ortaya çıkarıyor. Simli ürünler, göz kapaklarına dikkatle uygulanıyor; farklı ve dikkat çekici etkiler ortaya çıkıyor. Farlar ve göz kalemleri, gözleri dumanlı bir görünüme kavuşturuyor.

 

sigara-cilt


DUMANLI GÖZ MAKYAJI ÖRNEKLERİ

 

sigara-cilt

 

sigara-cilt

 

 

Yorum Yazın...