Sağlık / Şifalı Bitkiler

Tüylere Bitkisel Çözüm: İbrahim Saraçoğlu Tüy Sorunu İçin Tüy Azaltıcı Kür

By  |  1 Yorum

Tüy problemi olan kadınlar için Prof. Dr. İbrahim Adnan Saraçoğlu tavsiyeli tüy azaltıcı kür tarifi ve tüylere bitkisel çözüm önerisi ile artık kadınlar da tüy problemi kalmayacak gibi görünüyor. Artık kendimizi tüysüz hissederek daha mutlu bir hayata adım atmanın zamanı geldi. Nane bitkisinin bayanlardaki tüylenme problemi için oldukça etkili olduğunu ve nanenin faydalarından bir tanesinin de tüy azaltmada etkilli olduğunu belirten Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu öncelikle tüylenme nedeninin doktora danışılarak öğrenilmesi gerektiğini söylüyor.
Eğer aşırı tüylenme nedeni östrojen hormonu azlığı veya testosteron hormonu fazlalığı ise bu durumda taze nanenin tüy azaltıcı etkisinden faydalanılabilir.

Tüy azaltıcı taze nane kürü hemen hemen 1 aylık sürede sonuç veriyor ve bu sürecin sonunda yapılacak tahlillerde östrojen hormon miktarının arttığını görmek mümkün oluyor. Tabiki bu da tüy azaltıcı ve tüy inceltici etkilere neden oluyor.
Tüy Azaltıcı Taze Nane Kürü
Tüy sorunu olan kadınlar bir ay süresince öğlenleri ve akşamları yemeklerden 10 dakika kadar önce bir tutam taze nane tüketmeliler. Tüy probleminin seyrine göre bu tüy kürünü kullanmaya devam edilebilir.

1 Yorum

  1. burcu

    18 Şubat Cuma 2011 09:56

    ben burcu hocam benim size bir sorum olcaktı lütfen cvplayın bekliyorm çünkü nişanlandım ve nişanlımda biliyor tüy sorunumu ve bende bir çözüm arıyorum yardaımcı olun lütfen bende aşırı tüylen oluyor yardım edin lütfen

 

Yorum Yazın...