Sağlık / Şifalı Bitkiler

Şevki Güngör Acı Otun Faydaları

By  |  0 Yorum

9 Mayıs 2008 tarihinde ''Siz Mutlu Lerzan Mutlu'' programına çıkan Ege Lokmanı Şevki Güngören Kanser hastaları için umut oldu. Kendisinin yetiştirdiğini söylediği acı ot sayesinde özellikle lösemi başta olmak üzere pek çok kanser türünü tedavi edebildiğini, hatta Aids ve Hepatit hastalıklarına da deva olabildiğini iddia etti. Acı otu 6 ay boyunca 24 kez sallama çay şeklinde kullandırdığını söyleyen Ege Lokmanı bu konuda iddialı görünüyor.
Şevki Güngören bu mesleği babasından devralmış. Kırkağaçta yaşayan Mehmet Emin Güngör Oğlu Şevki Güngör’üde bitkiler konusunda yetiştirmiş. Latince de (İnula) olarak bilinen Acı Otu bulmuş bir süre bu otu araştıran Güngör, Acı Otun bilimsel olarak

incelendiğinde Kanser hastalarına şifa olucağını düşünmüş. Acı Ot Amerika da kanser tedavisinde kullanılıp kullanılamayacağı konusunda araştırılıyor. Acı Otun Kanser hastalarının tedavisinde olumlu sonuçlar aldıklarını söyledi. Özellikle Lösemi hastaları için umut vadeden Güngör, Acı Ot Amerikada inceleniyor. Ben inanıyorum ve iddialıyım araştırmanın sonucunda Acı Otun Kanser hastalarında kullanılmak üzere faydalı olduğu çıkacak dedi.
EGE LOKMANI ŞEVKİ GÜNGÖRDEN KANSERE KARŞI ACI OT

 

Yorum Yazın...