Moda / Kadın Modası

Rubberduck 2011 Kış Koleksiyonu

By Sassy Girl |  0 Yorum

Danimarkalı Rubber Duck markası, farklı renkleri ile kış günlerine canlılık ve heyecan katıyor. Markanın en popüler modeli olan Snow Joggers, yarattığı fırtınaya Lindsay Lohan, Katherine Heigl ve Paris Hilton gibi ünlü isimleri de kattı. Rubber Duck’ın doğuşu, markanın yaratıcısı olan Eik Braun Ottosen’in çocukluk anılarına dayanmaktadır. Eik hayalindeki kış botlarını hafif, eğlenceli ve renkli ve sıcak bir anlayış ile ortaya çıkardı.
Ortaya çıkan bu mükemmel kombinasyonu hayata geçirebilmek için Eik sahip olduğu tüm birikimi harcadı ama sonuç mükemmeldi; üretimi yapılan 600 çift, sadece 3 gün içinde tükendi. Böylece Rubber Duck Snow Joggers 2005 yılında doğmuş oldu. Hayata Snow Joggers ile başlayan Rubber Duck bu günlerde farklı ürün ve renk seçeneklerine sahip.

Rubberduck 2011 kış koleksiyonu parlak ve canlı renkleri ayağınıza taşıyor. İster jean pantolonlarla ister şık bir kıyafet ile kombinlenebilen Rubberduck`lar renk ve model çeşitliliği ile soğuk kış günleri için sıcacık bir şıklık vaad ediyor.
Nefes alabilen yüzey
Nefes alabilen, rüzgar ve soğuk geçirmeyen kumaşlardan oluşan Rubberduck botlar modayı yakından takip ediyor ve sizler için birçok farklı alternatif sunuyor. Hollywood yıldızlarının da tercihi Rubberduck snowjoggers botlar parlak, mat ve el örgüsü modelleri ile benzerlerine fark atıyor. Soğuk hava şartlarında her türlü konforunuz düşünülerek tasarlanmış Rubberduck botlar ile rahatlığınızın yanı sıra şıklığınız da tamamlanmış olacak. Kalitesi , soğuğa ve yağmura karşı dayanıklılığı ile kış mevsimi boyunca caddelerde boy gösterecek.
 

 

Yorum Yazın...