Kadınay.com En Son Eklenenler Kadınay.com En Son Eklenenler Mon, 21 Aug 2017 19:23:58 +0300 Mon, 21 Aug 2017 19:23:58 +0300 http://www.kadinay.com/ tr Kadın http://blogs.law.harvard.edu/tech/rss 600 Copyright 2010-2017, Kadınay.com http://www.kadinay.com/files/image/system_image/logo/logo_yeni.png Kadınay http://www.kadinay.com/ 255 90 <![CDATA[Parlak Saçlar İçin Bakım Önerileri]]> http://www.kadinay.com/parlak-saclar-icin-bakim-onerileri.html Sun, 05 Apr 2015 15:35:47 +0300 http://www.kadinay.com/parlak-saclar-icin-bakim-onerileri.html http://www.kadinay.com/parlak-saclar-icin-bakim-onerileri.html#icerik <![CDATA[Gül Kaynak Sağlıklı Zayıflamak İçin 10 Altın Kural]]> http://www.kadinay.com/gul-kaynak-saglikli-zayiflamak-icin-10-altin-kural.html Sun, 05 Apr 2015 14:56:54 +0300 http://www.kadinay.com/gul-kaynak-saglikli-zayiflamak-icin-10-altin-kural.html http://www.kadinay.com/gul-kaynak-saglikli-zayiflamak-icin-10-altin-kural.html#icerik <![CDATA[Adil Işık Cengiz Abazoğlu 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu]]> http://www.kadinay.com/adil-isik-cengiz-abazoglu-2015-ilkbahar-yaz-koleksiyonu.html Sun, 05 Apr 2015 14:29:18 +0300 http://www.kadinay.com/adil-isik-cengiz-abazoglu-2015-ilkbahar-yaz-koleksiyonu.html http://www.kadinay.com/adil-isik-cengiz-abazoglu-2015-ilkbahar-yaz-koleksiyonu.html#icerik <![CDATA[Evlilikte Erkeği Elde Tutmanın Yolları]]> http://www.kadinay.com/evlilikte-erkegi-elde-tutmanin-yollari.html Fri, 03 Apr 2015 09:59:03 +0300 http://www.kadinay.com/evlilikte-erkegi-elde-tutmanin-yollari.html http://www.kadinay.com/evlilikte-erkegi-elde-tutmanin-yollari.html#icerik <![CDATA[Cilt Sağlığını Etkileyen Faktörler Nelerdir]]> http://www.kadinay.com/cilt-sagligini-etkileyen-faktorler-nelerdir.html Fri, 03 Apr 2015 09:40:22 +0300 http://www.kadinay.com/cilt-sagligini-etkileyen-faktorler-nelerdir.html http://www.kadinay.com/cilt-sagligini-etkileyen-faktorler-nelerdir.html#icerik <![CDATA[Puane 2015 Tesettür İlkbahar Yaz Günlük Kıyafet Modelleri]]> http://www.kadinay.com/puane-2015-tesettur-ilkbahar-yaz-gunluk-kiyafet-modelleri.html Wed, 01 Apr 2015 08:27:24 +0300 http://www.kadinay.com/puane-2015-tesettur-ilkbahar-yaz-gunluk-kiyafet-modelleri.html http://www.kadinay.com/puane-2015-tesettur-ilkbahar-yaz-gunluk-kiyafet-modelleri.html#icerik <![CDATA[2015 Yeni Trend Süet Ceketler]]> http://www.kadinay.com/2015-yeni-trend-suet-ceketler.html Wed, 01 Apr 2015 07:55:11 +0300 http://www.kadinay.com/2015-yeni-trend-suet-ceketler.html http://www.kadinay.com/2015-yeni-trend-suet-ceketler.html#icerik <![CDATA[Defacto Bayan Body Modelleri 2015]]> http://www.kadinay.com/defacto-bayan-body-modelleri-2015.html Wed, 01 Apr 2015 06:17:15 +0300 http://www.kadinay.com/defacto-bayan-body-modelleri-2015.html http://www.kadinay.com/defacto-bayan-body-modelleri-2015.html#icerik <![CDATA[Michael Kors Bayan Çanta Modelleri 2015]]> http://www.kadinay.com/michael-kors-bayan-canta-modelleri-2015.html Wed, 01 Apr 2015 04:11:06 +0300 http://www.kadinay.com/michael-kors-bayan-canta-modelleri-2015.html http://www.kadinay.com/michael-kors-bayan-canta-modelleri-2015.html#icerik <![CDATA[Adidas Kadın Spor Ayakkabı Modelleri 2015]]> http://www.kadinay.com/adidas-kadin-spor-ayakkabi-modelleri-2015.html Sat, 28 Mar 2015 13:21:07 +0200 http://www.kadinay.com/adidas-kadin-spor-ayakkabi-modelleri-2015.html http://www.kadinay.com/adidas-kadin-spor-ayakkabi-modelleri-2015.html#icerik <![CDATA[Cristiano Ronaldo Biyografisi]]> http://www.kadinay.com/cristiano-ronaldo-biyografisi.html Tue, 24 Mar 2015 13:21:03 +0200 http://www.kadinay.com/cristiano-ronaldo-biyografisi.html http://www.kadinay.com/cristiano-ronaldo-biyografisi.html#icerik <![CDATA[Murat Cemcir Biyografisi]]> http://www.kadinay.com/murat-cemcir-biyografisi.html Tue, 24 Mar 2015 12:32:35 +0200 http://www.kadinay.com/murat-cemcir-biyografisi.html http://www.kadinay.com/murat-cemcir-biyografisi.html#icerik <![CDATA[Ahmet Kural Biyografisi]]> http://www.kadinay.com/ahmet-kural-biyografisi.html Sat, 21 Mar 2015 14:17:39 +0200 http://www.kadinay.com/ahmet-kural-biyografisi.html http://www.kadinay.com/ahmet-kural-biyografisi.html#icerik <![CDATA[Miss Defne Floral Koleksiyonu Gelinlik Modelleri]]> http://www.kadinay.com/miss-defne-floral-koleksiyonu-gelinlik-modelleri.html Sat, 21 Mar 2015 13:40:54 +0200 http://www.kadinay.com/miss-defne-floral-koleksiyonu-gelinlik-modelleri.html http://www.kadinay.com/miss-defne-floral-koleksiyonu-gelinlik-modelleri.html#icerik <![CDATA[Ten Rengini Açan ve Sivilcelerle Savaşan Pirinç Unu Maskesi]]> http://www.kadinay.com/ten-rengini-acan-ve-sivilcelerle-savasan-pirinc-unu-maskesi.html Thu, 19 Mar 2015 16:53:01 +0200 http://www.kadinay.com/ten-rengini-acan-ve-sivilcelerle-savasan-pirinc-unu-maskesi.html http://www.kadinay.com/ten-rengini-acan-ve-sivilcelerle-savasan-pirinc-unu-maskesi.html#icerik <![CDATA[Siyah Noktalardan Kurtulmak İçin Türk Kahvesi Maskesi]]> http://www.kadinay.com/siyah-noktalardan-kurtulmak-icin-turk-kahvesi-maskesi.html Thu, 19 Mar 2015 16:31:04 +0200 http://www.kadinay.com/siyah-noktalardan-kurtulmak-icin-turk-kahvesi-maskesi.html http://www.kadinay.com/siyah-noktalardan-kurtulmak-icin-turk-kahvesi-maskesi.html#icerik <![CDATA[Ebru Gündeş Biyografisi]]> http://www.kadinay.com/ebru-gundes-biyografisi.html Wed, 18 Mar 2015 14:00:37 +0200 http://www.kadinay.com/ebru-gundes-biyografisi.html http://www.kadinay.com/ebru-gundes-biyografisi.html#icerik <![CDATA[Murat Boz Biyografisi]]> http://www.kadinay.com/murat-boz-biyografisi.html Wed, 18 Mar 2015 13:11:23 +0200 http://www.kadinay.com/murat-boz-biyografisi.html http://www.kadinay.com/murat-boz-biyografisi.html#icerik <![CDATA[Robert John Downey Biyografisi]]> http://www.kadinay.com/robert-john-downey-biyografisi.html Wed, 18 Mar 2015 09:38:46 +0200 http://www.kadinay.com/robert-john-downey-biyografisi.html http://www.kadinay.com/robert-john-downey-biyografisi.html#icerik <![CDATA[Çağatay Ulusoy Biyografisi]]> http://www.kadinay.com/cagatay-ulusoy-biyografisi.html Tue, 17 Mar 2015 09:56:12 +0200 http://www.kadinay.com/cagatay-ulusoy-biyografisi.html http://www.kadinay.com/cagatay-ulusoy-biyografisi.html#icerik