Sağlık / Genel Sağlık Bilgileri

Ömer Osman Korkmaz Kemik Erimesi Doğal Kürler

By  |  0 Yorum

Ömer Osman Korkmazın, kemik erimesinden korunmak için ve kemik erimesi sırasında, sizleri daha sağlıklı kılmak için, bitkisel önerileri;
KEMİKLERİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN : KEMİKLERİ GÜÇLENDİRECEK KEMİK SUYU FORMÜLÜ; Dana kaval kemiklerini alın. Birkaç parçaya ayırıp 1 gece az tuz ve 2 kaşık kadar da elma sirkesi ilave ettiğiniz suyun içinde bekletin. (içindeki kanın çıkması için) Ertesi gün onu kaynatıp suyunu çocuklarınıza içirin.bu kemik suyu çocukların kemiklerinin güçlenmesine ve çok daha sağlıklı olmasına faydalı olur. Ayrıca kemik kırıklarını da hızla iyileştirir ve güçlendirir. * Ayrıca; belli bir yaştan sonra dizlerdeki sıvılar biter, vücut artık bu sıvıyı üretmez. Bu kür yani dana kaval kemiği suyu o sıvının oluşmasını sağlar ve dizlere sağlık verir.

KEMİK ERİMESİNDEN KORUNMAK İÇİN YAPILMASI GEREKEN KÜRLER: * Günde 1 tatlı kaşığı siyah üzüm çekirdeğini , eğer kilonuz normal yada daha azsa bal ile karıştırın, eğer kilolu iseniz yoğurda karıştırıp yiyin. * Tam buğday ekmeği yiyin. * Dereotunu kaynatıp suyunu için. Ayrıca bu su, gaz problemine de iyi gelir. * Yumurta kabuğu kürünü yapın.
AĞIZDAKİ YARALAR İÇİN: Kırmızı kantaron faydalıdır.
MİGREN, SİNÜZİT, GENİZ AKINTISI İÇİN: Migren için, sinüzit için, geniz akıntısı için,nezle ve grip için, her gün akşamlar 1 er damla burnunuza damlatırsanız çok faydalı olacaktır. İlk etapta biraz yanma hissedersiniz, bu durum geçicidir.
ROMATİZMA İÇİN: 1 tatlı kaşığı ebegümecini 1 bardak kaynamakta olan suyun içine atın ocaktan indirip 5 dakika demlendirin. Sonra süzüp için. İltihaplı hastalıklara ve romatizmaya çok faydalıdır.
ERKEKLER İÇİN SPERM ARTIRICI BESİNLER: * Közlenmiş soğan * Her gün 1 bardak suya 2 kaşık elma sirkesi ilave edilmiş suyun içilmesi (sirke ölü spermleri atıp sağlıklı spermlerin sayısını çoğaltır) * Somon balığı * Her gün mutlaka kırmızı et ve yumurta tüketilmeli * Tam buğday ekmeği yenmeli * Omega 3 lü besinler bolca tüketilmeli, * Siyah üzüm çekirdeği yenmelidir.
GERÇEK HİMALAYA TUZUNUN ÖZELLİKLERİ: * Hakiki himalaya tuzuna diliniz değdirdiğinizde çok yoğun, çok keskin bir tuz tadı alırsınız. * Eğer dilinizi değdirdiğinizde ekşimsi bir tad geliyorsa dilinize ,bu gerçek himalaya tuz değildir. * Kaya tuzuda ekşimsi bir tada sahiptir... Kaya tuzuda çok faydalıdır ama himalaya tuzunun yerini tutumaz. * Hakiki himalaya tuzunun içinde sanki kristal parçacıkları varmış gibi parlak olur. * Himalaya tuzu eritilmeden yemeklere kullanılmaz. Eritilmiş himalaya tuzlu sudan 1 bardak sade suyun içine 1 kaşık ilave ettiğinizde, çok çabuk olarak, dibe çöker. diğer tuzla hazırlanan tuzlu su, dibe çökmez ve yüzeyde kalır.

 

Yorum Yazın...