Güzellik / Cilt Bakımı

Olay Kremleri İle Kırışıklıkları Azaltın

By  |  0 Yorum

Yaşlanmanın 7 işaretine karşı etkinliği klinik olarak kanıtlanan Olay Total Effects serisi, E, B3 ve B5 vitaminlerinin özel bileşimi olan patentli VitaNiacin içeren eşsiz formülüyle cildin doğal yenilenme sürecini hızlandırıyor ve daha genç bir cilde sahip olmayı sağlıyor.
P&G Beauty'nin kadınların bütün güzelliklerini ortaya çıkarmaları ve ciltlerini korumaları için bakım önerileri sunan markası Olay, Anneler Günü'nde tüm kadınları gençlik formülüne sahip Total Effects 7x Serum ile tanıştırıyor.
Yaşlanmanın 7 işaretine karşı etkisi kanıtlanmış E, B3 ve B5 vitaminlerinin özel bileşimi olan VitaNiacin'i 2 kat daha yoğun içeren ürünü Olay Total Effects Serum, ciltteki kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltır, leke ve kılcal damarların görünümünü ortadan kaldırarak tazelik verir, cildin rengini dengeler, pürüzsüz bir görünüm sağlayarak kuru ciltleri nemlendirir.

Anneler Günü'nün en güzel hediyesi Olay'den "Total Effects 7x Serum" Dermatolojik olarak test edilmiş olan Olay'in cilt bakımında bir devrim yaratan anti-aging serisi Total Effects Serum cildi tahriş etmeyen, sivilcelere yol açmayan ve tüm cilt tiplerine uygun yumuşak yapısıyla, kadınların güvenilir tercihi olmayı başarmıştır.
Yaşlanmanın 7 işaretine karşı etkisi klinik olarak kanıtlanmış olan VitaNiacin'i en yüksek konsantrasyonda içeren Total Effect Serumu, ilk kullanımdan itibaren Olay nemlendiricili üstün ve yoğun formülü ile cilde ipeksi bir yumuşaklık verir.
7 adet vitamin ve mineral (B3 vitamini, pro-vitamin B5, E vitamini, C vitamini, çinko oksit, sodyum ve magnezyum), VitaNiacin, buğday proteini ile üstün OLAY nemlendiricileri içeren Olay Total Effects 7x Serum, cilt temizlendikten sonra tüm yüz, boyun ve dekolteye, gündüz ve gece uygulanır. En başarılı sonuçları elde etmek için ise Olay Total Effects Gündüz Kremi veya Olay Total Effects Gece Kremi ile birlikte kullanılması tavsiye edilir.

 

Yorum Yazın...