Güzellik / Vücut Bakımı

Nasıl Güzelleşebilirim Güzellik Sırları

By  |  6 Yorum

GÜZELLİK SIRLARI
Güzellik Srıları Göz kamaştıran güzellik çokta zor değil. Birde yıllara meydan okuyan kusursuz bir görünüm için bu güzellik sırlarını bir yere not edin. Çünkü çirkin kadın yoktur. Bakımsız kadın vardır. Unutmayın cildimizde bir organımız. Ve onu korumanın yolu cilt bakımı yapmak.
Güzel ve zinde görünmek için...
Not: Düzenli uygulayın.
1. Toksin atın: Her sabah bir bardak ılık limonlu su için. 2. Gün boyu en az 2 litre su için. 3. Saçlarınızın şahane görünmesi için nemlendirici kullanın. Sert taramayın. 4. Banyo suyunuza deniz tuzu atın ki ölü hücreleriniz gitsin ve toksin atmanız kolaylaşsın. 5. Göğüslerinize ginseng içeren kremlerle masaj yapın. Daha da gergin,dik duracaklardır. 6. Limon suyu ve zeytin yağı karışımında ellerinizi bekletirseniz tırnaklarınız sertleşecek ve eliniz pamuk gibi olacaktır. 7. Cildinizin susuzluğunu engellemek ve duru görünmek için yeşil çay için.

6 Yorum

 1. eyle m belalı

  17 Ocak Salı 2012 15:13

  ya o degil bn de herkez gibi güzel hoş bir yüze sahip olmak istiyorum güzelim ama sabahleyin okula giderken çirkin okuls gidiyorum anlayın ne yapabilirimmmm

  • seda

   18 Eylül Salı 2012 17:19

   seni çok iyi anlıyorum canım çünkü ben de önceleri cildimin yani uzatmadan söyleyim yüzümü beğenmiyorum ama şimdi farklı bakım ürünleri kullanmaya başladım bu yüzden yüzüm daha parlak ve daha hoş gözüküyor .Şimdi sana bakım ürünlerinin adını söylicem dalin sabunu al ilköncellikle hassa ciltler için olanından yüzünün her yerine güzelce sür ondan sonra yüzünü yıka ama gözüne fazla sürme yakabilir .Daha sonra yıkayınca sen de farkedeceksin yüzün güzel bir görününme gelecektir.Bu arada bir tane de gece yatmadan önce sürmek için gece maskesi öneriyom orfilame dan pure nature denen bir ürün ben bu dediğim üünleri kullandım ben de yüzümden şikayetçiydim artık değilim sabah akşam olmak üzere de sürebilirsin sabunu sürdükten sonra hemen yıka beklemene gerek yok benden bu kadar inşallah işe yarar =)

   • sedanur güngör

    9 Mart Cumartesi 2013 15:21

    nasıl oluyor bu

 2. selin

  4 Temmuz Cumartesi 2015 03:17

  yüzüme yakından bakıyorum delik delik , kuru ve sivilcelisivilceli

 3. gülben

  17 Kasım Salı 2015 19:56

  aynen nasıl oluyor bu sedanur güngör e katılıyorum

 

Yorum Yazın...