Güzellik / Vücut Bakımı

Masaj İle Kendinizi Zinde Hissedin

By  |  0 Yorum

The Marmara Hotels: Antalya, Bodrum ve İstanbul'daki otellerinde rahatlatıcı ortamı ile yazı zinde karşılamak isteyenlere farklı masaj seçenekleri sunuyor.
Yoğun iş ortamından, trafikten, stresten bir an olsun uzaklaşmaya ne dersiniz? The Marmara Otelleri uzman kadrosu, özel masaj seçenekleri ile konuklarına bahara tazelenerek girme fırsatı sunuyor. İsveç masajından, aramoterapiye, bali masajından refleksoloji masajına kadar birçok masajın uzmanları tarafından uygulandığı The Marmara Otellerinde geçireceğiniz masaj seansı sonrasında yaza daha zinde gireceksiniz.
The Marmara Antalya'da karma Özel Marmara masajı Muhteşem Akdeniz manzarası ile ünlü falezlerin kıyısında yer alan dünyanın ilk ve tek dönen oteli The Marmara Antalya'nın, masaj programında yer alan Özel Marmara Masajı ve Dinlenme Terapisi (Refleksoloji) dikkat çekiyor. 3 masajın karmasından oluşan Özel Marmara Masajı, tüm kas ve eklemlere yönelik olarak tüm vücuda

uygulanıyor ve streching hareketlerini de içeriyor. Vücudun sadece dizden aşağısına, ayak tabanı ağırlıklı uygulanan Refleksoloji masajında ise ayak tabanlarında bedenin tüm bölgelerine karşılık gelen refleks noktaları belli bir basınç ile uyarılıyor. (0 242 249 36 00)
Türkiye'nin En İyi Spa Oteli: The Marmara Bodrum Türkiye'nin en iyi Spa Oteli unvanına sahip The Marmara Bodrum baharı karşılamak için yolu Bodrum'a düşenleri kışın yorgunluğundan arındırmak üzere Spa'sına bekliyor. Uzmanların yaptığı özel Bali ve Tai Masajı, yeşil çay, üzüm, çikolata veya yosunla yapılan vücut bakımları yenilenmenizi ve baharın tazeliğini yaşamanızı sağlıyor. (252 313 81 30)
The Marmara İstanbul: Stresten ve yorgunluktan kaçış İstanbul'un yorucu temposundan bunalıp dinlenmek, günün stresini ve yorgunluğunu atmak için The Marmara İstanbul'un masaj programında yer alan Shiatsu (parmak baskı) masajı ve ayak refleksoloji masajları birebir. Özlü yağlar ile yapılan, canlandırıcı ve kan dolaşımını arttırıcı etkisi ile kas ağrılarından arınıp kendinizi rahatlamış ve yenilenmiş hissedeceğiniz spor masajı ise yoğun tempoda çalışan ve yaşayan, kuvvetli masaj sevenler için ideal bir terapi. (0 212 251 46 96)
The Marmara Otellerinde Masaj seanslarının fiyatları süre ve çeşidine göre 60 YTL ile 160 YTL arasında değişiyor.

 

Yorum Yazın...