Güzellik / Estetik

Lightsheer Diode Lazer Epilasyon Nedir ?

By  |  2 Yorum

Oldukça etili olan Diode epilasyon lazeri ile , istenmeyen tüylerde çabuk ve kesin sonuçlar alınabilmektedir. Lazer kıl köküne uygulandığında etkin ve daha uzun süreli epilasyon sağlanmaktadır. FDA onaylı bu lazer , geniş alanları hızlı bir şekilde tedavi eder .
Light Sheer Diode sadece epilasyon amacı ile geliştirilmiş ve etkinliği FDA tarafından onayınmış bir lazerdir. Light Sheer Diode , kısa bir sürede yüzlerce kıl folikülünü yok edebilecek teknik kapasiteye sahip bir cihaz olduğundan epilasyon seanslarınız hızlı bir şekilde tamamlanabilmektedir.
Vücudun tüm bölgelerine uygulanabilen bu yöntem ile cihazın başlığında bulunan aktif soğutucu safir ucu sayesinde epilasyon sırası ve sonrasında hissedilebilecek rahatsızlıklar en aza indirilmekte ve dokuya zarar vermeden kıl kökü tahrip edilmektedir.
Light Sheer Diode lazer epilasyon uygulamalarında cilt renginin açık , kıl kökünün kalın ve koyu renkli olması avantajdır. Uygulama sırasında tüylerin kısaltılmış olması gerekmektedir. Epilasyon seanslar şeklinde yapılmaktadır. Seans sayısı uygulama yapılacak bölge , tüy yapısı ve kişinin cilt rengine göre belirlenmektedir.

2 Yorum

  1. Medical Jobs

    25 Haziran Cuma 2010 13:56

    Wow this is a great resource.. I’m enjoying it.. good article

  2. mustafa

    31 Mart Perşembe 2011 08:43

    merhaba ismim mustafa sırt bölgemdeki ve omuzdan kollarıma inen kıllarım beni bunaltıyor diyebilrim, özelliklede yazın. araştırıyorum lazer epilasyon yaptırmak istiyorum ama okuduğum bilgilerde kalıcı bir çözüm olmadığını anlıyorum lazer epilasyonun.ve lekelerden bahsediliyor uygulamalardan sonra. beni aydınlatırsanız sevinirim ilginize şimdiden çok teşekkür ederim

 

Yorum Yazın...