Diyet / Diyet Yemekleri

Lahana Çorbası

By  |  0 Yorum

Lahana çorbası (Çorbalı diyet), kadınlar arasında lahana çorbası olarak anılan sebze ağırlıklı bu çorbalı diyet, mucizevi bir biçimde 7 günde tam 8 kilo verdiriyor!!!!! Kimi diyetisyenler vücudun bu kadar kısa sürede kilo vermesine karşı çıksa da şimdiye kadar hiçbir diyetisyen böylesine kısa sürede kilo verdiren bu diyetten bayanları alıkoyamıyor. Fakat bu diyeti yaparken kendinizi çok fazla yormamalı, bol su içmeli ve ekstra vitamin almalısınız.
Lahana Çorbasının Tarifi
Malzemeler : 6 adet soğan, kereviz, lahana, biber, domates, patlıcan, kabak, enginar, havuç, maydanoz vs. az tuz
Yapılışı : Bütün sebzeleri ufak ufak doğradıktan sonra çorba olacak şekilde su ilave ederek düdüklü tencerede pişirin. Daha sonra dilerseniz blender'da ezerek krema kıvamına getirebilirsiniz.
Diyet uzmanları tarafından tavsiye edilen bir diyet değildir

BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ
7 GÜNLÜK DİYET
1. GÜN : İstediğiniz kadar meyve (muz hariç) ve özel çorba 2. GÜN : İstediğiniz kadar sebze (baklagiller hariç) ve özel çorba 3. GÜN : İstediğiniz kadar sebze, meyve ve özel çorba 4. GÜN : 5 tane muz, 4 bardak süt ve özel çorba 5. GÜN : 300 gr. kırmızı et, 6 tane domates, özel çorba 6. GÜN : İstediğiniz kadar yağsız kırmızı et, özel çorba 7. GÜN : Esmer pirinç, istediğiniz kadar sebze, meyve suyu ve özel çorba

 

Yorum Yazın...