Güzellik / Saç Bakımı

Kuru ve Yıpranmış Saçlar

By  |  0 Yorum

Revlon Flex Shampoo Kuru ve yıpranmış saçlar için özel olarak formüle edilmiş olan Revlon Flex Şampuan,saçlarınızı içeriğindeki keratin,pro-vitamin B 5 ve ipek proteinleri sayesinde nemlendirir ve onarır.
Joico Triage Nem Dengeleyici Şampuan Özellikle boyalı saçlar için tercih edilmesi öngörülen Joico Triage Nem Dengeleyici Şampuan,saçlarınızın ihtiyacı olan nem dengesinin kazanılmasına yardımcı olur. Yapısında saçlara güç ve parlaklık katan “Tiramine Complex” vardır.

J.F. Lazartigue Treatment Cream Shampoo En kuru saçlarda bile birleşimindeki kolajen sayesinde belirgin canlılık kazandıran bu ürünün kullanımı şöyle. Saçınıza uyguladıktan sonra şampuanın iyice nüfuz etmesi için 5 10 dakika beklenir,ondan sonra iyice durulanır. Özellikle ilerleyen yaş nedeniyle parlaklığını yitiren saçlara önerilen bir anti-aging ürünü.
Sebastian Hydration Shampoo Sebastian Raw Sensuality Hydration Shampoo,içeriğindeki zengin nemlendirici formülü ile günlük kullanımda önerilen bir ürün. Saçları yıpratmadan,derin bir temizlik uygular. Vanilya-portakal karışımı parfümü de parlaklığın yanı sıra hoş bir koku katar.

 

Yorum Yazın...