Sağlık / Jinekolojik Sorunlar

İbrahim Saraçoğlu Vajinal Akıntı İçin Soğan Suyu Kürü

By  |  2 Yorum

İbrahim Saraçoğlu’nun kadınlardaki vaginal akıntıya karşı uygulanacak soğan suyu kürü tarifi :
1 orta boy beyaz soğan ( kırmızı ve mor soğan olmamalı ) 4′e bölünür. Önceden kaynatılmış olan 2 su bardağı klorsuz suya konulur ve 5 Dakika kaynatıldıktan sonra içerisine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1′er bardak suyu içilir.
Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulayınız. Hamile kalmak için ise bu kürün üzerine kuru incir kürünü uygulamalısınız.
Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayınız.
Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2 ve 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.
Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm’den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür ve yumurtalıklarda bulunan kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

2 Yorum

  1. gamze

    24 Temmuz Pazar 2011 16:37

    1 yıldır doğum kontrol hapı kullanmama rağmen 3,5 cm kistimde hiçbir değişiklik olmamıştı.hapı bıraktım denemiş olmak için soğan kürünü uyguladım ve bir sonraki vajinal muayenemde kistimin 1,7 cm kaldığını öğrendim.şuan hala devam ediyorum herkese kesinlikle tavsiye ediyorum

  2. mubariz

    29 Mayıs Çarşamba 2013 19:35

    benim hanimim 13 gun once dis gebekikden amelitat oldu bugun direr yumurtalikda polikistik over oldugu ortaya cikdi sogan suyu kullana bilirmi

 

Yorum Yazın...