Güzellik / Vücut Bakımı

Hypoxi İle Bölgesel Zayıflama

By  |  0 Yorum

Avrupa'nın en donanımlı wellness-spa'larından Richmond Nua güzellik anlayışına yeni bir soluk getiriyor. Nua'nın yeni markası 'Nua Touch' sayesinde kısa sürede mükemmel bir görüntüye kavuşmanız mümkün.
Yaza formda girmek, sağlıklı bir cilde ve vücuda kavuşmak düşündüğünüz kadar zor değil. Sapanca'da sadece kuşların sesini duyabileceğiniz bir ortamda yenilenmeye hazır olun. Richmond Nua'da yer alan Nua Touch bölümünde cildiniz ve vücudunuz yepyeni bir görüntüye kavuşacak.
Halk arasında bölgesel zayıflama olarak bilinen aslında bölgesel incelme olarak tanımlayabileceğimiz HYPOXI, kan dolaşımının zayıf olduğu problemli bölgelerde dolaşımı arttırmak ve yapılan egzersiz ile enerji ihtiyacı artan çizgili kasların, bu enerjiyi, dolaşımın desteklendiği problemli bölgelerdeki yağ asitlerinden almasını sağlamaktır.

HYPOXİ = Terapi ve Egzersizi Birleştiren Hedefli Vücut Şekillendirme
Bölgesel bir yağ yakma yöntemi olan Hypoxi, basınç terapisi yöntemi ile kan dolaşımını hızlandırarak egzersiz ile birleştiren, böylece daha az zamanda, daha az efor harcayarak hedeflenen problemli bölgelerde yağ yakımını sağlayarak vücudu şekillendiren ve çağın mucizesi olarak tarif edilen dünyanın en çok konuştuğu son derece sağlıklı ve etkin bir incelme metodudur.
Vakum ve basınç terapisine sahip dünyadaki tek sistem olan patentli HYPOXI ‘ de yer alan cihazlardan; Trainer L250 ; yatarak konforlu bir şekilde özellikle bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağları eritiyor. Trainer S 120 ; oturur pozisyonda bacaklar, basen ve kalça bölgesindeki yağların parçalanmasını sağlıyor. Vacunaut ; özel kıyafeti yardımıyla, karın ve bel bölgesinde birikmiş yağları eritiyor. Dermoloji ; basınç ve vakum ile pürüzsüz, sıkı, düzgün ve selülitsiz bir cilt yaratıyor. Cilt elastikiyet kazanıyor, metabolizma ve kan dolaşımı hızlanıyor.
Hypoxi sistemiyle dört günde bir beden incelin Cameron Diaz, Madonna, Elizabeth Hurley, Robbie Williams, Ralph ve Michael Schumacher gibi dünyaca ünlü starların kullandığı hypoxi'yle mükemmel bir görüntüye kavuşmak artık hayal değil.
Nua Touch'ta alacağınız dört günlük bir programla karın bölgenizdeki yağlardan kurtulabilir, daha ince ve pürüzsüz bacaklara sahip olabilirsiniz. Uzmanlar tarafından yapılacak vücut ölçümlemenizin ardından başlayacak zayıflama programınız, özel bir mönüyle desteklenecek. Vücudunuzun belirli bölgelerine yerleşen inatçı yağlara Hypoxi'yle veda edebilir, kışın tüm fazlalıklarından uzaklaşabilir, sadece dört günde yenilenmiş olarak Nua'dan ayrılabilirsiniz.
Bikini & Shape Güneşin tüm enerjisini üzerinizde hissetmek istiyorsanız Nua Touch uzmanları sizlere bikini & shape paketini öneriyor. Bikini&Shape'te uygulanan bakımlarla vücut sıvılarınız harekete geçecek, kısa sürede toksinlerinizden arınacaksınız.
Karayip Adaları'nda üretilen ve Hollywood yıldızlarının kullandığı Ligne St. Barth ürünleri sizi doğal bir yolculuğa çıkaracak. Cildinizde bitkilerin kokusunu hissedecek, kısa sürede pürüzsüz ve sıkı bir cilde kavuşacaksınız.

 

Yorum Yazın...