Güzellik / Saç Bakımı

Güzel Gelin Saçı için 11 İpuçları

By  |  0 Yorum

1. Kendinize karşı dürüst olun
Kendinizi değil hissettiren bir saç modeli seçmeyin. Gelinler genellikle "gelenek" nedeniyle bazı stilleri içine basınçlı olsun. Belli bir stili huzursuz hissediyorum ki, seçmeyin yaparsa. Fark etmez ki annen, en iyi arkadaş veya benzeri kuaför - gerçekten YOU olduğu önemli değil.
2. net bir fikir geliştirin
stilist gitmeden önce saç tipi istersiniz ne iyi fikir geliştirmeye çalışın. Cut dergilerden favori saç resimlerini ve dışarı stilist getirmek. Eğer tam olarak ne istediğinizi açıklamak için hazırlıklı olun hiçbir resim bulamıyorsanız.
3. bir uygulama çalıştırmak mı
önceden, düğün gününde önce saç deneyin. Schedule "uygulama çalıştırmak" için stilist ile. saç ki size umduğu kadar iyi size görünmüyor öngörülen Eğer memnun büyük gün önce öğrendim olacak!
4. rahat mı?
etrafında birkaç saat bu saç modeli ile rahat emin olmak için yürüyün. istediğinizden son şey saç iğne size zarar olması ve eğlenceli mahvediyor.
5. Fotoğraf çekme
"uygulama çalıştırmak" kısmında, anında fotoğraf çekmek için bir Polaroid veya dijital fotoğraf makinesi getirmek. stilist sor sırt ve diğer açılardan fotoğraf çekmek için. Resimler) daha iyi bir fikir tarzı başkalarına olmazdı nasıl (yalnızca aynaya bakarak karşı verecektir.

6. onu tutmak mı?
Saçlarınızı tarzı tamamen sonra birkaç saat berbat olmaz emin olun. dolaşırım ve saç koymak kalır olmadığını deneyin. İlk dans sırasında saç felaket istemem!
7. elbiseni ile Eşleme
Saçınız tarzı iyi gelinlik ve akıl ile gitmeli. Klasik elbiseler en iyi klasik saç ile gidin. Geleneksel olmayan elbiseler tek resmi updos ile bakabilir. Eğer bir saç modeli belirlemeden önce elbise satın alın. ve stilist için elbise resim senin kafa getir, stilist olsun iyi bir maç's değerlendirmek böylece.
8. Dikkat kimyasallar için
herhangi bir renklendirici veya kimyasal tedaviler düğün hemen önce bitmiş yok - bu ters gidebilir ve orada zaman onları düzeltmek için olmayacak! Onlara birkaç hafta önceden yapın.
9. Stay tutarlı
ciddi değişiklikler yapmayın. Düğün gününde tamamen farklı bir renk renk için zaman saçını değil ya da uzun kilitleri kesti. Tüm bunlardan sonra, hala insanlar kendi düğün sizi tanımak isterim!
10. yükseklik etkisi dikkat
farkında updos size uzun bakmak yapacak olun. durumunuza bağlı olarak, ya da karşı sizin için işe yarayabilecek. Zaten uzun damat daha varsa ya da aynı yükseklikte olan bir kabarık saç modeli yapma. kısa, kendi yararınıza kabarık saç modeli kullanmak durumunda.
11. mantıklı tutun
Saç modeli çok gösterişli yapmayın - bu yüzünü ve elbise ile rekabet olmamalıdır. Saçını size baktığında insanlar dışarı atlar tek şey durumdan kaçınmanın isterim.

 

Yorum Yazın...