Güzellik / Estetik

Göğüs uçlarına takviye

By  |  0 Yorum

Seksi görünmek isteyen kadınların yeni silahı göğüse bir yapıştırıcıyla tutturulan silikon meme uçları.
Avrupa ve Amerika'daki seks shoplar'da, iç çamaşırı satan mağazalarda son moda, silikon meme uçları. Bu modanın yayılması, dünyada izlenme rekorları kıran Hollywood yapımı sitcom Desperates Houseviwes" ın yıldızları sayesinde oldu. Milyonların merakla izlediği dizinin, yıllarca devam eden ve artık bir kült olan "Sex and the City"nin yerini aldığı konuşuluyor. İki dizide de çok sayıda ortak nokta var. Bunlardan biri de başrol kahramanlarının daha seksi görünmek için taktıkları sahte meme uçları...

"Sex and the City"den Kim Catrall (Samentha), "Desperate Houseviwes"dan Teri Hatcher (Susan) ile Eva Longoria (Gabrielle), bu yolla erkek hayranlarının başını döndürüyor. "Friends" dizisinin yıldızı Jennifer Aniston (Rachel) da bu etkili taktiğe başvuranlardan. Ünlü moda dergileri de kapaklarını ve moda sayfalarını süsleyen mankenler de bu meme uçlarını kullanıyor. Latin şarkıcı Jennifer Lopez de göğüs ucunun kabarık görüntüsünden hoşlanan isimlerden. Lopez klip ve fotoğraf çekimlerinde daha seksi görünmek için gögüs uçlarına masaj yapan özel bir masör tutmuştu.
Sutyenin üstüne de yapışıyor Silikondan yapılan bu meme uçlarını kullanmak çok kolay. Henüz Türkiye'de satılmasa da bazı internet adreslerinden satın almak mümkün. Tek çifti yaklaşık 15, dört çifti ise 40 dolara satılıyor. Göğüslerin tipine göre küçük, orta büyük ve battal olmak üzere dört ayrı boyu bulunuyor. Silikon uç, göğüs ucuna ya da sütyenin üstüne yapıştırılabiliyor. Meme ucu, iki tarafı yapışkanlı bantlar sayesinde kolaylıkla takılıp çıkarılabiliyor. Bu işlem acı da vermiyor.

 

Yorum Yazın...