Diyet / Diyete Başlarken

Formul X3 Zayıflama Hapı Etkileri

By  |  4 Yorum

Formul x3 zayıflama hapı nedir, ne gibi faydaları vardır, herhangi bir yan etkisi var mıdır, etkileri nelerdir, zayıflamaya gerçekten yardımcı oluyor mu, nasıl kilo verebilirim? gibi ilgili yazılar içerisinde bulunmaktadır.
FormulX3 Avrupa’nın birçok ülkesinde yaygınlaşmış ve erkek-kadın fark etmeksizin milyonlarca kişiye sonuç vererek kendini ispatlamış Türkiye’ye yeni gelen bir üründür. FormulX3 Therma Shap’ı kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren;

Bağırsak ve sindirim sisteminiz düzene sokmasına Şişkinlik ve gaz sıkışması sorunlarınız ortadan kaldırmasına Hücreleriniz yenilenerek cildin daha güzel ve genç görünmesine Diz içi, göbek, basen, kalça, dış uyluk, üst kol bölgelerindeki fazla yağlardan yakılmasına, Anti Dehydration etkisiyle vücuda gerekli olan suyu kaybetmeden zayıflamanıza Kilo kaybından dolayı vücut sarkmalarına ve selülitlerin hafiflemesine yardımcı olarak sıkı, formda ve daha düzgün hatlara sahip olmanızı sağlar.
Vücudumuzdaki enerji salgılama enzimleri tek başına bir işe yaramazlar. Mutlaka bir enerji takiviyesine ihtiyaç duyarlar. Bu enerji takviyesi de FormulX3 ün içeriğinde bulunan L-Carnitine ve Guarana'dır. Eğer vücudumuzda yeterince L-Carnitine ve Guarana yoksa vücut taşıması gereken yağı taşıyamaz ve spor ya da diyet yapmış dahi olsanız yağ parçalanması kolay kolay gerçekleşmez. Vücudun metabolizması 25-30'lu yaşlardan sonra yavaşlayacağı için onu hızlandırabilecek en iyi ve kesin sonuç veren bulgu L-Carnitine ve Guarana'dır. Anti dehydration etkisiyle de vücut su kaybı yaşamadığı için kas erimesine neden olmadan sağlıklı olarak kilo vermiş olursunuz. Su kaybı olmayan vücutta bilindiği gibi elastikiyetini korur.

4 Yorum

 1. Ayşe NUR

  27 Temmuz Salı 2010 10:22

  FORMULx3 ürününü yorumcuların olumlu görüşleri doğrultusunda 3 kutu şipariş verdim. Hiçbir şekilde faydasını görmedim. Bu yorumcular parayla mı yazıyorlar bu olumlu yorumları diye şüphe ediyorum artık. Ben aynı görüşlerimi ürün sahibine de söyledim. Hiçkimseye tavsiye etmiyorum. Benim gibi yanılıp da paranızı boşa harcamayın.

 2. melike

  1 Eylül Çarşamba 2010 02:42

  bugün 20.günümdeyim ve formulax3 sayesınde8.90 kg verdım ben çok memnunum bı kere tokluk hissi verıyor kı ramazan ayında olmamıza ragmen dıyetle bırlıkte mutlaka işe yarıyo kg problemı olan herkese tavsıye ederım ..tşk...

 3. ebru

  16 Ağustos Salı 2011 07:36

  ben bu hapı alalı 1 sene olucak 2 kutu birden almıştım internette çok olumlu yorumlar vardı resmen keriz yerine geçtim hiçbir işe yaramıyor ister inanın ister inanmayın ama kilo aldım kullanınca bildiğiniz burnumdan geldi çöp oldu şişeler ..paralar….

 4. tubix

  10 Mayıs Perşembe 2012 16:47

  merhaba, yorum yazan herkes uydurmuyor da herkese yaraadığı da söylenemez. ben bu son seneye kadar en fazla 57 kilo olmuştum ama güdük olunca kilo çok geliyordu. 55 kiloyken kullanmaya başladım 50 kiloda bıraktım ve 49 kiloya kadar düştüm devamında. sonra 2 sene içinde 60 kilo oldum... 15 gün falan kullandım ama inanılmaz su atıyorsunuz, zaten bırakmamın en büyük sebebi de bu su kaybıydı... atılan suyu yerine koymak için bol bol su için diyor ama sonuçta hücre bu da balon değilki doldur boşalt yapasın... hasılı ilacı korkumdan bıraktım...

 

Yorum Yazın...