Aşk ve Evlilik / İlişkiler

Erkeklerin Hoşuna Gitmeyen Davranışlar

By  |  0 Yorum

Sivri tırnaklar, ters yöne taranmış saçlar veya güzelliğinizi bir anda yerle bir eden güzellik maskeleri...
Biliyor musunuz bu ve buna benzer kadınsı detayların bir çoğu erkeleri bizden uzaklaştıran en önemli etkenler arasında üstelik bunların saksapeli artırmak bir yana bizi seksi göstermekten çok öte olduğunun altını çizmekte fayda var.
Makyaj temizleme
Kutlarız, tüm kadınsı silahlarınızı kullanarak onu baştan çıkardınız; bakışlarını sezonun trendi renkleriyle makyaj yaptığınız buğulu gözlerinizden alamamış, yüzünüze düşen mükemmel Rita Hayworth buklelerinizi düzeltirken elleri titremişti. Evdesiniz... Ve o, salonda oturmuş sizin makyajınızı temizlemenizi bekliyor. İşte bu hareket ilk buluşmanın tüm heyecanını alıp götürmek için bire bir. Böylelikle ilk andan itibaren cildinize verdiğiniz değerin ona verdiğinizden çok daha fazla olduğunu gösteriyor olmanız da cabası. Böylesi bir yanlışı affettirmeye Rita Hayworth'un bile gücü yetmez...

Evim evim huzurlu evim...
Sıcak su torbası, okuma gözlükleri, kulak tıkaçları, güzellik maskesi... Mükemmel bir uyku için her detay düşünülmüş. Fakat bu saydıklarımızdan biri veya birkaçı elinizin altında mevcutsa size önerimiz bunları kullanmaktan hemen vazgeçmeniz olacaktır. Eğer tüm iletişim kanallarınızı kapalı tutacak olursanız, birlikte olduğunuz erkek ertesi sabah size nasıl yaklaşacağını nasıl bilebilir ki?
Dokunmaktan korkmak niye?
Erkekler kendilerine dokunulmasından hoşlanırlar. Sırtlarının, karınlarının,yüzlerini veya ellerinin okşanması hoşlarına gider. En hassas vücut bölgelerinin ellemesinden hoşlanmadıkları ise koskoca bir yalandan ibarettir. Buna karşın birçok kadın, erkeklerin erojen bölgelerine dokunmaktan adeta bir nükleer silaha dokunuyormuşçasına korkar. Veya açıkça "dokunma" kelimesinin kendisinden rahatsız olurlar. Bu da erkeklerin kadınlarda en nefret ettikleri davranışların başında gelir. Bu yüzden, üzerinde çok fazla düşünmeden birlikte olduğunuz erkeğe tüm sıcaklığınızla dokunun ve onu hissedin. Ruhunu okumaya çalışın, istemiyorum desede siz yine de ona dokunmaktan hoşlandığınızı hissettirin. Aranızdaki bağ biraz daha artacaktır.
Bad hair day
Testesteron kimi zaman aldatıcı olabilir. Hormonlar bazen ait olmadıkları bölgelerde kendi mekanlarıymış gibi hareket edebilirler. Örneğin bir kadın göğsünde... Çok görünür olmasa da kadınlar zaman zaman göğüs uçlarında büyüyen tüylerden rahatsız olurlar. Tabii, erkekler de... Ancak gerçek bir sevgiliye bu rahatsızlığını açıkça dile getirmekten kesinlikle kaçınır. Bu yüzden size önerimiz, vücudunuzu rutin aralıklarla büyüteç altına almanız.
Günde bir kez; erkeğinizi ödüllendirin
Modern erkek artık en az haftada bir kez spor salonuna gidiyor, kar, çamur demeden koşuyor, kişisel bakımına önem veriyor. Bunun karşılığında ödülü ne? Hiç... Oysa onun mükemmel kaslarından, güçlü bacaklarından söz ederek ödüllendirmeniz hiç de pahalı bir yol olmasa gerek. Ayrıca korkmanıza gerek yok, böylelikle onu bir zevk objesine dönüştürmüş olmuyorsunuz.

 

Yorum Yazın...