Güzellik / Cilt Bakımı

Doğal Bronzluk İçin Nivea Sun Kremi

By  |  2 Yorum

Nivea'nın güneş korumasına özel ürünler geliştiren markası Nivea Sun, 2007 yılının yeni ürünlerini piyasaya sunuyor. Hızlı emilen güneş sütleri serisi, altın bronzluk için hızlı emilen güneş sütü ve hızlı ve kolay güneşsiz bronzlaştırıcı sprey, sağlıklı, kalıcı ve ideal bronzluğa kavuşulmasını sağlıyor.
Nivea Sun'ın güneş korumasında dünyada ilk olma özelliğine sahip Hızlı Emilen Güneş Sütleri Serisi, hafif yapısıyla kolayca sürülüyor, eşit olarak dağılıyor, ciltte kalıntı bırakmadan hızla emiliyor. Gelişmiş UVA ve UVB filtre sistemiyle cildi güneş yanıklarına ve erken cilt yaşlanmasına karşı uygulandığı andan itibaren koruyor. Suya dayanıklı formülleri güneşe bağlı alerji riskini en aza indiriyor. Bakım yaparak cildi nemlendiren yeni seri, 10, 20 ve 30 güneş koruma faktörlü seçenekleriyle sunuluyor.
Altın rengi, kalıcı ve düzgün bronzluk için... Nivea Sun, Altın Bronzluk için Hızlı Emilen Güneş Sütü GKF 2, altın renginde ve kalıcı bir bronzluğa sahip olmak isteyenlere hitap ediyor.

Kolayca sürülen ve eşit dağılan ürün, ekstra hafif formülü ve ciltte kalıntı bırakmadan hızla emilen yapısıyla, renk dalgalanması oluşturmadan bronzlaşma sağlıyor. Dengeli UVA ve UVB filtre sistemiyle, cildi güneş yanıklarına ve erken cilt yaşlanmasına karşı koruyor. Güneşe bağlı alerji riskini en aza indiren suya dayanıklı ürün, tropik kokteyl kokusuyla dikkat çekiyor.
Güneşsiz doğal bronzluğa kolayca ulaşmak için... Nivea Sun, Hızlı ve Kolay Güneşsiz Bronzlaştırıcı Sprey, hızlı kuruyan formülüyle, güneşsiz, doğal görünen ve renk dalgalanması olmayan bronzluk sağlıyor. Ultra ince püskürtme mekanizması sayesinde, cilde düzgün uygulanabiliyor ve birkaç dakikada kuruyor. 3-4 saat içinde bronz bir görünüm kazandıran ürün, baş aşağı kullanılabilme özelliğiyle, ulaşılması en güç bölgelere bile kolayca uygulanabiliyor. E vitamini ve macademia fındık yağıyla zenginleştirilmiş formülüyle cilde bakım yaparak, yumuşak, pürüzsüz ve parlak bir cilt yaratıyor.
Nivea Sun hızlı ve kolay güneşsiz bronzlaştırıcı sprey için önemli kullanım talimatları Temizlenmiş ve ölü derilerden arındırılmış cilde uygulanmalı, düzgün bir sonuç elde etmek için eşit şekilde yayılmalıdır. Doğrudan yüze sıkılmamalıdır. Krem cilt tarafından tamamen emilene kadar kıyafetle teması engellenmelidir.

2 Yorum

  1. aliye

    28 Şubat Pazartesi 2011 16:08

    iyi günler nivea sun ürününü nereden bulabiliriz peki kozmetiklerde bulunabiliyormu?yoksa ezcanelerdemi satılıyor? bir sorum daha olacak bu ürünü bahar ayında bulmak mümkünmü? yoksa yazın mı çıkıyor piyasaya? teşekkürler şimdiden

  2. KbRa

    22 Mart Salı 2011 11:14

    Ya ben çok beyazım esmer oLmk istiorm ama kremlerde işe yaramıor napmalymm benn offffff.

 

Yorum Yazın...