Güzellik / Vücut Bakımı

Diri ve Seksi Göğüsler İçin Ne Yapabilirim?

By  |  0 Yorum

İşte size kısa sürede dolgun ve diri göğüslere sahip olmanızı sağlayacak basit öneriler...
Güzel ve sıkı göğüslere sahip olmak isteyen kadınlar fesleğen, nar, patates ve hurma gibi besinleri yemeli.
Her kadın diri ve biçimli göğüslere sahip olmak ister. Genetik olarak 'güzel' göğüslere sahip olmayan ya da hızlı kilo alıp vermekten kaynaklanan deformasyondan şikayet eden kadınlar ise ya kozmetik sektöründe ya da estetik kliniklerinde çare arar. Şimdi ise kadınlar için yepyeni bir 'buluş' var. Artık bıçak altına yatmak istemeyen kadınlar, yüzde yüz bitkilerden yapılan tabletleri kullanarak hayallerini süsleyen göğüslere kavuşabiliyor.

Hormonlardan kaynaklanan kanserlere kaşı koruyucu özelliği bulunan, menopoz, ostropoz tedavilerinde kullanılan ve fito östrojen olarak bilinen bitkisel hormonlar, sadece bu hastalıklarla savaşmakla kalmıyor aynı zamanda göğüsleri de biçimlendiriyor. Fito östrojenlerin göğüsteki algılayıcılar tarafından algılandığını söyleyen Uzman Hekim Dr. Ahmet Günay, böylelikle göğüslerin hacminin büyümeye başladığını anlatıyor: "Vücut bu fito östrojenleri algılayarak, meme bezleri ve kanallarda sıvı tutulmasını sağlayıp memenin daha gergin ve daha büyük olmasını sağlıyor. Bu şekilde göğsü bir iki hacim kadar büyütüyor.
Amerika'da satılan Allbres, Breast Success, Newcurves ve Erdic adlı tabletlerden Allbres artık Türkiye'de de satılıyor." Aslında bu bitkisel hormonların gıdalarla alınmasını yeğlediklerini söyleyen Günay, daha diri göğüslere sahip olmak isteyenlerin tüketmeleri gereken besinleri ise şöyle sıralıyor: "Sarımsak ve fesleğen gibi lezzet vericiler; soya gibi kuru baklagiller; buğday ve pirinç gibi tahıllar; bezelye, havuç ve patates gibi sebzeler; hurma, nar, vişne ve elma gibi meyveler. İçecek olarak da kahve."
DİĞER BİR SEÇENEK ESTETİK...
Degajenizi şöyle gönlünüzce açamıyorsunuz. Dolgulu sutyenler ve bikinilerden de bıktınız. O halde yapmanız gereken bir plastik cerrahın kapısını çalmak. Sadece 30 dakikanızı alacak bir operasyonla hayatınızın geri kalan bölümünü göğsünüzü gere gere yaşayabilirsiniz
Kilonuz hiç fena değil, hatta boyunuz-posunuz da yerinde. Ama yine de şöyle gönül rahatlığıyla dekolte kıyafetler seçemiyorsunuz.
Hatta o güzelim bikiniler ve mayolar da üstünüzde istediğiniz gibi durmuyor. Çünkü göğüsleriniz küçük. İşte sizin gibi göğüslerinden yana dertli olanların imdadına plastik cerrahi yetişiyor. Meme büyütme operasyonları dünyada olduğu gibi ülkemizde de en popüler üç estetik ameliyattan birini oluşturuyor.

 

Yorum Yazın...