Güzellik / Vücut Bakımı

Daha Güzel Olmak İçin Öneriler

By  |  1 Yorum

Bu ay denemeniz gereken öneriler ve son güzellik trendleri...
Omuzlara Düşen Dalgalar Omuzlardan göğüslere doğru uzanan dalgalı saçlar itiraf etmeliyiz ki çok seksi görünüyor. Dalgalı saçları tek omuzun üzerinde duracak biçimde açık bırakmak hem de çok rahat. Bu dalgalı saçlara sahip olmanın yolu ise birkaç basit tekniğe bağlı. Kontrol altında tutmak için kabaran saçları siyah tel tokalarla tutturun. Tokaları görünmeyecek biçimde ensenizin üzerine "X" şeklinde takın. Başka bir öneri: Omuzlarınızı her zaman dik tutun.

En Ateşli Buğulu Gözler Yeni siyah daha da siyah... En azından göz makyajında durum bu. Şimdi yeni eyeliner'ların içinde ışığı nerdeyse hiç yansıtmayan içerikler bulunuyor. Böylece de gözleriniz inanılmaz derecede 'kara' görünüyor. Hatta siyahtan da siyah!
Karşı konulmaz Dudaklar İçin İnanılmaz Öneri Jöle! Evet, bakkallarda marketlerde ve şimdi de makyaj çantanızın içinde. Makyaj uzmanları bunun rengini asla kaybetmeyen dudakların en büyük sırrı olduğunu söylüyorlar. Jölenin içindeki pigmentler çıkmayan inatçı bir leke gibi dudaklarınızda kalacak. Islak bir fırçayı kiraz veya çilek jölesi tozuna batırıp dudaklarınıza sürün. Daha sonra dudaklarınıza kırmızı ruj sürün ve üzerine parlatıcı uygulayın...
Çalı Gibi Kaşları Budama Zamanı Doğal kaş modası var ama uzun ve kıvrık kaşlar sadece Scorsese'ye yakışır, haberiniz olsun. Kaşlarınızı düzeltmek için onları önce yukarı doğru tarayın. Uzun olan ve gözünüze batan kaşları kaş makası ile nazikçe kesin. Daha sonra kaşlarınızı aşağıya doğru tarayıp kaş kavsinizden aşağı sarkanları tekrar kesin. Bu kaşları biraz da seyreltecektir. Yalnız lütfen keserken sakin olun, kaşlarınızı bozmayın.

1 Yorum

  1. sude

    29 Ocak Cuma 2010 11:14

    ya ana herkes güzelsin diyor ama ben kendimi hiç güzel hissetmiyorum birazda kiloluyum onda yani

 

Yorum Yazın...