Güzellik / Cilt Bakımı

Cilt Lekeleri İçin Elma Sirkesi ve Soğan Suyu

By  |  1 Yorum

Elma Sirkesi ve soğan suyu, başlıbaşına 2 ayrı mucize. Bir de bu iki mucize birleşirse… Neler olur tahmin edin. Tahminler yetersiz gelecektir. Bu iki doğal mucizenin birleşimi ile, ciltte oluşan güneş lekeleri ve yaşılılık lekeleri için oldukça iyi bir sonuç alınabilir.
GEREKLİ MALZEMELER : * 2 çücük soğan, * 1/2 çay bardağı elma sirkesi

HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Soğanların suyunu çıkarın. Elma sirkesinin içerisine karıştırın. Hazırlamış olduğunuz bu doğal losyonu, akşamları cildinize sürü. Dilerseniz 30 dakika bekletip, ılık su ile yıkayın. İsterseniz, maskeyi sabaha kadar cildinizde bırakıp, sabah ılık su ile yıkayabilirsiniz. Bu uygulamayı, 2-3 günde 1 defa, cilt lekeleriniz kaybolana kadar tekrarlayın.

1 Yorum

  1. Yeşim

    30 Haziran Perşembe 2011 13:43

    Cilt lekeleri için en yii çözüm Buğday Kremidir bunu zaten sizde biliyorsunuzdur hem doğaldır heryerde bir çok markanın vardır ve ucuzdur pahalı ürünlere gerek yok yalnız dikkat etmeniz gerekn konu tüm kozmetik ürünlerinde olduğu gibi kremlerdede Paraben Kullanılır ve bu uzun süre alımında kansorejendir.Bu nedenle Buğday Kremi alırken Parabensiz Buğday Kremi Alın tüm kremlerde bunu yapın

 

Yorum Yazın...