Güzellik / Vücut Bakımı

Beş Kolay Cilt Nemlendirici İpuçları

By  |  0 Yorum

Beş Kolay Cilt Nemlendirici İpuçları


Her gün cildinize nemlendirici güzel anahtar cilt ve genç görünümlü cildinizi koruma anahtarıdır. Ancak, cildinizi nemlendirirken önemlidir, sizin cilt tipi için yanlış ürün kullanmak istemiyorum. en iyi yolu cildinize beş sade nemlendirici ipuçlarını takip etmek gerekir nem eklemek bulmak için.
İpucu 1 Nemlendirici - Sizin Cilt Tipi bil
Sizin için doğru nemlendirici bulmak için ilk ipucu ne cilt tipine sahip öğrenmektir. Tüm nemlendiriciler doğru her cilt tipi için, ve bunu aslında cilt sorunları oluşturabilir veya komplike geçerli cilt sorunları yanlış ürün kullanıyorsanız. En kolay yolu, ambalaj üzerinde etiket okumak için en uygun nemlendirici bulabilirsiniz. En nemlendiriciler ne cilt tip için tasarlanmıştır söyleyecektir. Bu ister normal, yağlı, veya kuru cilt olduğunu söylemelidir Örneğin.
İpucu 2 Nemlendirici - Neyin senin olduğu Ürünleri bil
İşte cilt bakım ürünleri binlerce piyasada bugün ve her biri farklı bir şey yok. Güzellik veya kadın dergisi bir öğesi olması gerektiği gibi belli bir ürünü tavsiye olsa da, bu ürün tam size olabilir. sen ne yaptığını görmek için onun açıklamasını okumak için önemli olan herhangi bir cilt bakım ürünü satın almadan önce. Örneğin, kuru bir cildiniz varsa ve siz ne sizin için gerçekte cilt kuruluğu artırabilir okumadan önce bir dergi tarafından tavsiye büzücü satın alın.

Nemlendirici İpucu 3 - birleştirin Sen Beauty Rutin içine Senin Cilt Nemlendiricin
Amacıyla Cildinizi genç görünümlü tutmak için, sağlıklı, güzel ve günlük güzellik rutin içine nemlendiriciler dahil etmek gerekir. zor yapmak değil bu nedenle bu ekleme sadece bir iki dakika için sabah ritüeli ekleyin. Eğer birkaç kez ne zaman yukarı ve sağa önce Yatmadan uyanmak gibi bir gün nemlendirmek isteyebilirsiniz yaşlandıkça gibi.
İpucu 4 Nemlendirici - Your Body Hidrat
Bir kuru deri nedenleri çok susuz organıdır. vücudunuzun o dışarı kuru Cildinizin ihtiyaçlarını su almaya değilse. vücudunuzun düzgün ve çalışma değildir çünkü yağ bezlerinin kapanıyor olmasıdır. cildinize uygun su içinde bol miktarda gelen gün boyunca sulu olduğundan emin olun.
İpucu 5 Nemlendirici - Nasıl Nemlendirici Uygulanır
En iyi yolu cildi nemlendirmek için bir düşünmek uygulamak için bir yukarı hareket losyon veya cilt yüzeyine krem tabaka. Bu cildinize nemlendirici çalışmanıza yardımcı olacak ve aynı zamanda sarkma azaltmaya yardımcı olacaktır. Size ne kadar kullanmayı ve nasıl düzgün uygulamak anlamaya kullanım ürünleri yön okumalısınız.

 

Yorum Yazın...