Galeri / Ünlüler Galeri

Barbara Palvin

By Sassy Girl |  1 Yorum

Barbara Palvin hayatı ve sizler için hazırladığımız bir birinden özel fotoğrafları ile Kadinay.Net farkı ile sizlerle.

Barbara Palvin..

Barbara Palvin, 8 Ekim 1993 tarihinde Budapeşte, Macaristan'da dünyaya gelmiş bir modeldir.

Çocukluğu

Palvin Budapeşte'de doğdu. Erken yaşlarda şarkı söylemek ve futbolu hobileri olarak belirtmiştir.

Modellik Kariyeri

Palvin, 2006 yılında, 13 yaşındayken Budapeşte sokaklarında keşfedilmiştir. İlk fotoğraf çekimi o yıl "Spur Magazine" için olmuştur. Hemen arkasından Asya'ya taşınıp modellik kariyerini orada devam ettirmiştir. O zamandan beri L'Officiel, Vogue Rusya, Glamour Hungary ve Jalouse Magazine'in kapaklarında yer almış, Armani Exchange, H&M, Victoria's Secret ve Pull and Bear gibi markalar için modellik yapmıştır. Şubat 2012'de ise L'Oreal Paris'in elçisi olmuştur.

İlk defile tecrübesi Şubat 2010'da Milan Moda Haftası (Milan Fashion Week)'te Prada içindi. Ayrıca Louis Vuitton, Miu Miu, Nina Ricci, Emanuel Ungaro, Christopher Kane, Julien MacDonald, Jeremy Scott, Vivienne Westwood, Etro gibi markaların defilelerine çıkmış, 2011 yılında Chanel'in sonbahar öncesi defilesinin açılışında bulunmuştur.

models.com'un Top 50 Models Women anketinde 40. seçilen Palvin, çoğunlukla Rus model Natalia Vodianova ile karşılaştırılıyor. İngiliz Vogue editörü Miranda Almond onun için "Onu seçtik çünkü o kesinlikle ince bir güzelliğe sahip, genç Brooke Shields ve Natalia Vodianova arasında bir görüntüsü var." demiştir. Vodianova ve Kate Moss'u sevdiği modeller olarak belirtmiştir.

1 Yorum

  1. Meryem

    22 Haziran Pazar 2014 21:59

    Makyaj harikası böyle olunuyor demek ki :)

 

Yorum Yazın...