Moda / Moda Haberleri

Aşk-ı Memnu 2010 Moda Kıyefetleri

By Sassy Girl |  0 Yorum

Dizinin en ilgi çeken şık kadını Bihter’in kıyafetleri artık çok moda. Bihter cesur bir karakter. Kendisinden yaşça büyük bir adamla sırf annesine inat olsun diye evlenen, herkesi etkileyen bir dişiliğe ve güzelliğe sahip bir kadın. Kocasının, yani Adnan’ın yanında tuhaf durmamak için yaşından büyük kıyafetler giyiyor. Bu kıyafetlerin hepsinin içinde son derece dişi ve çekici görünüyor.

Bazen spor kıyafetlerle karşımıza çıkan sanatçının tarzı femme fatale. Giydiği kıyafetlerin hepsinde seksapelini ortaya çıkaran bir detay gizli. Vücudu incecik olduğu için rahatlıkla daracık pantolonlar, mini etekler, dekolteli bluzlar, ceketler giyebiliyor.
Gündüz kıyafetleri ağırlıklı olarak Arzu Kaprol’den. Kaprol dışında Closh, Roman, Naked, Sarar, Elaidi, Lappart Pr, İkon, Bebe, G-star, Özlem Süer, Müge Ersin, Simay Bülbül, Brandroom ve Calvin Klein tercih ediyor. Gece kıyafetleri ise Etcetura, Elif Cığızoğlu, Özgür Masur ve BCBG marka. Takılar Cem Lokmanhekim ve Evren Kayar’dan. Akşam yemeklerinde Bee Goddess’ın ve Melis Gök’ün kolyelerini takıyor. Ağır mücevherler ise Damas’tan. Ayakkabılar Sertaç Delibaş ve Elle. Çantalar Coach. Daha çok takım elbise ile gördüğümüz Adnan karakteri kibar, olgun, oturmuş, şık bir İstanbul beyfendisi. Klasik, kaliteli ama günümüz trendlerini takip eden bir çizgisi var. Oyuncunun en spor kıyafeti tşört ve ceket şeklinde karşımıza çıkıyor. Dizideki rolü gereği genellikle takım elbise kravatla görüyoruz. Blazer ceket – gömlek kombinasyonunu tercih ediyor. Holding ve toplantılarda şık takım elbiseler, küçük yaka gömlekler ve ince kravatlar kullanıyor. Kıyafetleri Boyner, Burberry, Lacoste, Beymen Business gibi markalardan seçiliyor. Behlül, başına buyruk, iş ve okul disiplini olmayan ama sosyal, gece kulübüne, bara giden, çapkın, spor yapan, öğrenci bir genç. Bu yüzden kıyafetleri de asi, trendy ve spor. Her zaman fit kalıpları seçiyor. Çoğunlukla dar tişört – spor ceket kombinasyonunu tercih ediyor. Her zaman jean giyiyor. Ayakkabısı da ya bot ya da beyaz spor ayakkabı. Spor kısa montlar, tenine giydiği renkli V yaka dar trikolar, bileklik, şapka, gözlük gibi aksesuvarlar kullanıyor. Asla kravat takmıyor. Nişanında bile şık bir takım içine sadece beyaz gömlek giydi. Kösele ayakkabı da asla giymiyor. Başak Dizer, kolejli cici çocuk izlenimi vermek istemedikleri için polo yaka tişört ve çizgili triko giydirmediklerini söylüyor. Behlül’ün markaları şunlar; CK Jeans, GStar, DKNY Jeans, Jean’s Paul Gaultier, Sedef Çalarkan, Fred Perry, Tommy Hilfiger, QUE, Naked, Avva, Just Cavalli, Guess, Ferre ve D&G. Firdevs güçlü, hırslı, iddialı bir karakter. Kızlarıyla rekabet ediyor, hatta zaman zaman kavga ediyor. Fiziği mükemmele yakın. İddiası kıyafetlerine de yansıyor. Son derece modern, günün trendlerini yansıtan, tasarım ağırlıklı kıyafetler giyiyor. Farklı kupları, alışılmışın dışında kesimleri seviyor.Nebahat Çehre’nin düzgün vücut hatları bir avantaj. Deniz Marşan “Bu kadar orantılı bir vücut yapısı olmasaydı bu şekilde giydiremeyebilirdim” diyor. Firdevs’in couture elbiseleri Ezra-Tuba Çetin’in tasarladığı Etcetura, Elif Cığızoğlu ve Özgür Masur marka. Günlük kıyafetleri Gamze Saraçoğlu, Mehtap Elaidi, Özlem Süer, Özlem Ahıakın, Berna Canok imzası taşıyor. BCBG, Closh, Naked ve Escada gibi hazır giyim markalarını da kullanıyor. Takılar Cem Lokmanhekim ve Evren Kayar’dan. Dizinin güzel kızı Nihal son bölümlerde çocuk kıyafetlerini bir kenara bırakıp daha genç kız havasında kıyafetler tercih ediyor. Firdevs hanımında tavsiyeleri ile şık abiye kıyafetler içinde de gördüğümüz Nihal dizinin şık bayanları arasında yerini aldı.
 

 

Yorum Yazın...