Anne ve Çocuk / Çocuk Sağlığı

Ahmet Maranki İştah Açıcı Bitkiler

By  |  0 Yorum

Yaz aylarında sıcaktan özellikle çocuklarda görülen iştahsızlık anne ve babaları yeterince rahatsız etmektedir. Zaten çocuklar yemek yememek için direnmekte. Şu sıcak yaz günlerinde yemek yeme oldukça problem haline geldi. Prof.Dr. Ahmet Maranki bitkisel yollarla biz ebeveynlere yol göstermekte sabır küpü çocuklarımız için.
Günümüzde birçok insan zayıflamak için mücadele verirken aslında azımsanmayacak kadar sayıda insanda kilo almak için çaba sarfediyor. Kilo almak bazı insanlarda çokta kolay olmuyor. Metabolizması hızlı çalışan insanlar için daha da zor olmaktadır. İştahsızlık fazla yemek yiyememek sebebiyle kilo alamayanlar için Prof.Dr. Ahmet Maranki bitkisel yollarla imdadımıza yetişiyor. Aşağıda verilen yöntemleri uygulayarak iştah açmak oldukça kolay olabilir.
* 1 bardak kaynar suya papatya atılır. 10 dakika dinlendirilir ve günde bir bardak içilir. * Terenin suyu sıkıldıktan sonra elde edilen bu su günde bir bardak içilir. * Kakule isimli bitki toz haline getirilmesi itibariyle günde 0.5 gram hap içermiş gibi içilir.

* Dövülmüş kereviz bir bardak kaynar suda kaynatıldıktan sonra 10 dakika demlenmesi beklenir. Günde 3 bardak yemeklerden önce içilir. * Bir çay kaşığı havuç bir bardak kaynamış suyun içine atılarak 10 dakika beklenir. Yemeklerden sonra tok karnına içilir. * 10 gram kantona bitkisi bir bardak kaynar suyun içine atıldıktan sonra 10 bekletilir. Öğle ve akşam yemek öncesi bu karışım içilir.

 

Yorum Yazın...